Güvenlik ve Acil Yardım
0 224 757 00 09
Satılık / Kiralık
Foto Galeri
Sosyal Tesisler
Darka Spor Klübü
Güncel Çalışmalar
Aktiviteler
Önemli Telefonlar

Nöbetçi Eczane / İznik

BURSA


Yönetimden Mektup

Sevgili Darka sakinleri,

Bilindiği gibi yeni Toplu Yönetim Kurulumuz 17 Temmuz 2016 günü yapılan Genel Kurul Toplantısında seçilerek göreve başlamış bulunmaktadır.

Darka’nın ülkemizde bir eşi daha olmadığının bilinci ile bu görevi devraldık. Bugüne kadar bu görevi lâyıkı ile yapan tüm geçmiş dönem yönetimlerine teşekkür etmeyi bir borç biliyor ve yine bu bilinçle Darka’mızı kurulduğundan bugüne kadar oluşan ve uygulanan kurallarımız çerçevesinde yeni dönemde (2016-2018) aynı yaşam kalitesiyle, yaşatmaya çalışmayı ana amacımız olarak kabul ediyoruz.

Bugüne kadar yönetimde görev alan Darkadaşlarımızdan devraldığımız bu güzide yapıyı, önümüzdeki dönemde bizden bu görevi devir alacak arkadaşlarımıza aynı şekilde hatta daha iyi bir şekilde devretmek için de Darka da yaşayan tüm Darkadaşların bize destek olmasını beklemekteyiz.

Kuruluşundan bu yana bir çok hanenin el değiştirdiği, eski dostlar yerine yeni dostlar edinildiği hepimizin malûmudur ve bu döngü devam ediyor. Kurulduğu günden bu güne kadar kendiliğinden oluşan, belli bir görgü ve kültür birikiminin getirdiği bu ortak yaşam kuralları, yıllar boyunca sürdürüldü.

Darka Evleri Toplu Yapı Yönetimi olarak bugüne değin birlikte oluşturduğumuz bu yaşam kurallarımızı,eskiden beri burada yaşayanlara tekrar hatırlatmayı; yeni gelenlere de duyurmayı, yanlışlıkla da olsa uymayanları uyarmayı, bilgilenmelerini ve özümsemelerini sağlamak için paylaşmayı arzu ettik.

Bu suretle, herkesin birbirini daha iyi anlaması ve birlikte kaliteli bir yaşamı devamı dileğiyle bu ilkelerimizi bilgilerinize sunarız.

Darka Toplu Yapı Yönetimi